Skontaktuj się z nami:
508 466 122

O Nas


     Jesteśmy pasjonatami, którzy zajmują się ogrodnictwem od kilku pokoleń. Działalność ogrodniczą w naszej rodzinie zapoczątkował Wacław Maciaszczyk w latach 40-tych ubiegłego wieku. Następnie gospodarstwo przejął jego syn, Adam Maciaszczyk, który w roku 1955 formalnie założył Szkółki Drzewek i Krzewów Owocowych i Ozdobnych. W chwili obecnej, jako kolejne pokolenie, rozszerza działalność Damian Maciaszczyk- absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Nasza Firma oferuje Państwu bogaty wybór roślin iglastych, liściastych, drzew i krzewów owocowych, bylin, traw, wrzosów a także nasion i rozsad kwiatów i warzyw. Oprócz roślin, w ofercie znajdą Państwo również podłoża, korę, środki ochrony roślin, nawozy, akcesoria i narzędzia niezbędne do pielęgnacji ogrodu.
Produkty w naszej Firmie są wysokiej jakości. Świadczy o tym ciągle powiększające się grono klientów. Rośliny, które oferujemy pochodzą z naszej szkółki. Zapewniamy w asortymencie takie rośliny, które są dostosowane do naszego klimatu. W praktyce oznacza to, że Państwa ogród nie będzie sprawiał wielu problemów a jego pielęgnacja będzie łatwa i przyjemna.
Centrum Ogrodnicze Maciaszczyk jest do Państwa dyspozycji nie tylko wiosną, latem i jesienią, lecz również zimą. Wiosną i jesienią królują w sprzedaży drzewa i krzewy owocowe, natomiast zimą zapraszamy po choinki świąteczne.
W naszym Centrum oprócz roślin i artykułów ogrodniczych znajdą Państwo profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Zapewniamy wysoką jakość i korzystne ceny!

ZAPRASZANY!!!


Wszystkie prawa zastrzeżone. Nazwa Firmy